Az oldalon történő látogatása során cookie-kat (“sütiket”) használunk. Ezen fájlok információkat szolgáltatnak számunkra a felhasználó oldallátogatási szokásairól, de nem tárolnak személyes információkat. Az oldalon történő továbblépéssel elfogadja a cookie-k használatát. Elfogadom
Termékek Menü

Lamella FM1216MP

Ár:
1.260 Ft (992 Ft + ÁFA)
Cikkszám: FM1216MP
Elérhetőség: Raktáron

Leírás és Paraméterek

60 EXT TH 154,2 x 113,8 x 1,8

ALLISCHALMERS 1004870
BENATI 321 2112
CASE A17921
CASE D72803
CASE S73873
CASE 103310A1
CATERPILLAR 8E6938
CATERPILLAR 0973826
CHAMPION 14743
CLARK/DANA 224772
CLARK/DANA 247274
FIATALLIS 020 39353
FIATALLIS 095 02757
FIATALLIS 710 04870
FORD D2NN7R174A
FORD D6NNC730A
FORD PBB77573A
FRISCH-FAUN 7395 158
FUNK 4012382
FUNK 40121323
GALION D72803
GALION 149585
GHH 85091000
HYSTER 330620
INTERNATIONAL 103310A1
INTERNATIONAL 149585
INTERNATIONAL 630516C2
KALMAR 922746,0002
KALMAR 923468,0428
KALMAR 800811150
LANCER BOSS 8665912
NEW HOLLAND 5162231
NEW HOLLAND 75287709
NEW HOLLAND 75312847
NEW HOLLAND 81565601
NEW HOLLAND 81808607
NEW HOLLAND 81865601
O & K 059 7367
O & K 739 5158
P&H 1018Z4530
SAME /LAMBORGHINI / HURLIMANN 0.163.3655.0
SPICER P18609
TAMROCK 4697216
TAMROCK 4700648
TORO 4697216
TORO 4700648
VOLVO 11703615
VOLVO 11993759

Hasonló termékek

Külső raktáron! Irjon e-mailt!
1.347 Ft