Az oldalon történő látogatása során cookie-kat (“sütiket”) használunk. Ezen fájlok információkat szolgáltatnak számunkra a felhasználó oldallátogatási szokásairól, de nem tárolnak személyes információkat. Az oldalon történő továbblépéssel elfogadja a cookie-k használatát. Elfogadom
Termékek Menü

FM2971 lamella

Ár:
5.288 Ft (4.164 Ft + ÁFA)
Cikkszám: FM2971
Elérhetőség: Raktáron

Leírás és Paraméterek

BRONZE WAFFLE 22 INT TH 71,7x44,0x2,8 mm

CARRARO 110642
CASE K261860
CASE 1966154C1
CATERPILLAR 2087905
CLAAS 0321528.0
DEUTZ 0.900.0706.1
DITCH WITCH 501-890
FAI CA0110642
FARESIN 610110601
FARMTRAC D10085690
GEHL L500643
GENIE 501504
GENIE 633805
GENIE 07.0711.0126
IOCHPE MAXION 041053R1
ITOCHU 0014705
JLG 8035184
JLG 91474123
KUBOTA CARR-110642
LANDINI 3694567M1
MAHINDRA 006500423C1
MANITOU 475312
NEW HOLLAND 6914431
NEW HOLLAND 9966308
NEW HOLLAND 83930407
NEW HOLLAND 83930407
RENAULT 60.00.101.693
UZEL 0012164U1M
VALMET /VALTRA 633175
VENIERI 241.3.007
ZETOR 93-0194

Hasonló termékek

Külső raktáron! Irjon e-mailt!
5.803 Ft